×

Zarząd

Zarząd i twórcy Fundacji

Agnieszka Kośla

Wiceprezes zarządu

Agnieszka Kośla – absolwentka Collegium Medicum na kierunku Fizjoterapia, pasjonatka tematyki zdrowia, zwolenniczka połączenia wiedzy medycznej klasycznej oraz naturalnych metod wspierania zdrowia, zmiany stylu życia, połączenia nauki i natury, biohackingu, miłośniczka aromatoterapii, minerałów, produktów eko oraz naturalnych kosmetyków.

Obecnie zawodowo zajmuje się planowaniem strategii kampanii marketingowych i pozyskiwania klientów dla przedsiębiorstw, które potrzebują pomocy w biznesach stacjonarnych lub przenoszą swoją działalność online oraz prowadzeniem dla nich kampanii reklamowych w social media, a także ustawianiem automatyzacji w biznesie za pomocą dostępnych narzędzi i aplikacji.

Patryk Rojek

Prezes zarządu

Patryk Rojek – lat 20, pasjonat sportów siłowych oraz wytrzymałościowych. Zaprawiony biegacz po terenach płaskich oraz terenowych. Certyfikowany trener personalny. Trenuje sporty walki. Jego drugi dom to siłownia. Ambitny, umie rozmawiać z ludźmi. Zdrowy i aktywny tryb życia to jego pasja. Bez ruchu nie wytrzyma ani jednego dnia. Człowiek z ogromnym dystansem do siebie. Ćwiczy codziennie od września 2015 roku. Pragnie szerzyć swoją wiedze oraz umiejętności oraz pomagać innym osobom w ich rozwoju fizycznym. Człowiek uśmiechnięty z pozytywnym nastawieniem do życia. Ma za sobą półmaraton oraz biegi terenowe z przeszkodami typu runmagedon czy spartan race. Lubi również ćwiczenia kalisteniczne typu stanie na rękach i różne tego typu wygibasy. Bardzo miły i sympatyczny. Nie odpuszcza i dąży do wyznaczonego celu. Uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych tylko wystarczy mieć odpowiednią motywację do osiągnięcia wyznaczonego sobie celu. Zawodowo rozwija i kształci się w dziedzinie odnawialnych źródeł energii.